wingchunkungfu.czzpět na úvodní stránku
Přihláška do školy Frýdek-Místek.

Vyplňte prosím přihlášku. V případě zájmu o cvičení s dětmi do 14 let, napište do zprávy, že jde o dítě. Podrobné informace obdržíte po odeslání formuláře.

Organizovaný nábor pro dospělé a mládež (od 15 let) do Lok Yiu Wing Chun Frýdek-Místek proběhne v únoru 2023. S sebou si vezměte něco pohodlného na cvičení. Cvičí se v teniskách se světlou podrážkou nebo v obuvi určené přímo pro Kung Fu.

Vyplňte prosím své osobní údaje v níže uvedeném formuláři. Zajistěte si tímto účast na kurzu. Nábor a následný počet nových členů je bohužel omezen rozměrem treninkového prostoru.

Oceníme pokud se rozepíšete o své motivaci k tréninku Wing Chun a pokud zmíníte jakým způsobem jste se o naší škole dozvěděli.

Přípravný kurz Lok Yiu Wing Chun pod vedením Petra Kozára SiFu, Instruktora Martina Cholevíka a Instruktora Michala Hostaše.

KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDA 17:30 - 19:00 nebo ÚTERÝ 17:15 - 20:30 (pod vedením mistra školy) a nebo ČTVRTEK 17:00 - 20:00.

Adresa školy: B. Václavka 2783, Frýdek - Místek


Členský příspěvek pro možnost zúčastnit se cvičení na tři měsíce činí 4500 Kč a je splatný hotově před prvním tréninkem.

Po prvním cvičení se ještě můžete rozhodovat a případně zažádat o vrácení příspěvku. Příspěvek Vám bude v takovém případě vrácen v plné výši ponížen o 300 Kč za ukázkovou lekci.

Po absolvování kurzu je možný postup do tradiční školy Lok Yiu Wing Chun (základní stupeň)

Kapacita kurzu: 10 nových míst.Organizovaný nábor pro děti (do 14 let) do Wing Chun Frýdek-Místek probíhá průběžně během školního roku. S sebou si vezměte něco pohodlného na cvičení. Cvičí se v teniskách nebo v obuvi určené přímo pro Kung fu.

Členský příspěvek 300 Kč na měsíc děti do 10 let, 350 Kč děti nad 10 let a je splatný před druhým tréninkem. První trénink je ukázkový.Přihláška pro dospělé i děti. V případě zájmu o cvičení s dětmi do 14 let, napište do zprávy, že jde o dítě.

Text zprávy:
Vaše jméno:
Váš email:
Telefon:

Copyright ©2005 Wing Chun Kung Fu Morava - wingchunkungfu.cz                         DHTML Menu / JavaScript Menu by OpenCube