wingchunkungfu.czzpět na úvodní stránku
PŘIHLÁŠKA

Přihláška do Lok Yiu Wing Chun Kung Fu Olomouc

Organizovaný nábor do tříměsíčního přípravného kurzů Wing Chun Olomouc proběhne začátkem března 2023. Zájemci z řad dospělých a mládeže (od 15 let) se mohou hlásit již nyní.

Termíny nástupu do kurzu od jsou: 1., nebo 6. března 2023

Další příležitost nástupu do školy v Olomouci bude v září 2023.

Vyplňte prosím své osobní údaje v níže uvedeném formuláři. Zajistěte si tímto účast na kurzu. Počet nových členů je bohužel omezen rozměrem tréninkového prostoru.

Oceníme pokud se rozepíšete o své motivaci k tréninku Wing Chun a pokud zmíníte jakým způsobem jste se o naší škole dozvěděli.

Školu Lok Yiu Wing Chun v Olomouci včetně přípravného kurzu vede Instruktor Jaroslav Frais.

Tréninky budou probíhat každé PONDĚLÍ a STŘEDU 17:30 - 19:00.

Adresa školy: Janského 464/26, Olomouc


Členský příspěvek na tři měsíce 3300 Kč je splatný při nástupu na první trénink.

S sebou je vhodné si přinést: tričko, tepláky, tenisky - nejlépe s bílou, nebo světlou podrážkou, která nedělá tmavé čmouhy na linoleu (vhodnou Kung fu obuv je možné si u nás také objednat).

V přípravném kurzu se žák seznámí se základy Lok Yiu Wing Chun, jak v samostatných cvicích, tak ve dvojici, včetně kroků a vytáčení. Naučí se cvičit Wing Chun formu - Siu Lim Tao (Forma malé myšlenky), cvičení ve dvojici - Ci Dan Sau a základy sebeobrany. Po absolvování přípravného kurzu se tyto cviky dále rozvíjí a přidávají se další jako: Lap Sau, Ci Sau a následně i další formy.

Po absolvování kurzu je možný postup do tradiční školy Lok Yiu Wing Chun (základní stupeň)

Kapacita kurzu: Kapacita kurzu je 10 nových žáků.


Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Text zprávy:

Copyright ©2005 Wing Chun Kung Fu Morava - wingchunkungfu.cz                         DHTML Menu / JavaScript Menu by OpenCube